ایمپلنت دندان


قیمت ایمپلنت دندان بهترین روش جایگزین دندان از دست رفته میباشد که پایه ای از جنس تیتانیوم

که در استخوان فک قرار میگیرد. سازگاری بسیار بالا با بدن دارد و برخلاف پروتز های موقت و ثابت

مادام العمر است که پوسیده نمیشود و استحکام بالایی دارد. ایمپلنت‌های دندانی بسیار بادوام

هستند و وقتی با روکش پوشانده میشوند، ظاهر و احساس یک دندان طبیعی را به بیماران دوباره

هدیه میدهد. استخوان فک شما برای حفظ جرم خود به تحریکی نیاز دارد و موقع اتصال دندان‌های

شما آن را دریافت میکند. در بیماران بهداشت پایین دهان مصرف کنندگان دخانیات منع تجویز دارد.

قیمت ایمپلنت دندان

کاشت دندان

ایمپلنت دندان و ترمیم آن معمولاً از یک پیچ ماده تیتانیوم و یک تاج تشکیل شده است. یک سوراخ با قطر کوچک (سوراخ پایلوت) در محل‌های فک بی‌دندان (جایی که دندان وجود ندارد) ایجاد می‌شود تا فیکسچر ایمپلنت تیتانیوم را در محل خود هدایت کند.

برای اینکه بیشترین بهره را از ایمپلنت های دندان ببرید، باید به طور کلی در سلامت کامل باشید و استخوان فک سالمی داشته باشید که به طور کامل رشد کرده باشد. داشتن لثه و استخوان فک سالم به منظور حمایت از ایمپلنت ضروری است.

برای جلوگیری از آسیب رساندن به ساختارهای حیاتی فک و صورت مانند عصب آلوئولار تحتانی در فک پایین (فک پایین)، دندانپزشک باید هنگام سوراخ کردن و اندازه گیری استخوان فک از مهارت و تخصص بالایی استفاده کند.

روش کاشت دندان

بعد از اینکه سوراخ اولیه پایلوت در محل مناسب فک سوراخ شد، به آرامی باز می شود تا امکان قرار دادن پیچ ایمپلنت فراهم شود. پس از قرار گرفتن در محل، بافت اطراف لثه روی ایمپلنت محکم می‌شود و یک پیچ محافظ در بالای آن قرار می‌گیرد تا محل بهبود یابد و استخوان‌سازی ایجاد شود.

پس از حداکثر شش ماه بهبودی، دندانپزشک شما آن را باز می کند و یک اباتمنت (که تاج یا جایگزین دندان مانند را نگه می دارد) وصل می کند. در برخی موارد، اباتمنت ممکن است در طول عمل اولیه متصل شود.

هنگامی که اباتمنت در جای خود قرار گرفت، دندانپزشک شما یک روکش موقت یا نهایی می سازد. گاهی اوقات می توان تاج نهایی را در همان روزی که اباتمنت قرار داده می شود ساخت.

برخی از دندان‌ها به علت پوسیدگی شدید، دیگر قابلیت عصب‌ کشی نیز ندارند. در این شرایط تنها راه حل برای رهایی از درد آزاردهنده، کشیدن دندان است.

ایمپلنت در واقع به کاشت دندان مصنوعی درون استخوان فک گفته میشود. این روش کاشت دندان، یک درمان دائمی و جایگزین ایده‌آلی برای دندان‌های از دست رفته محسوب میشود.

انجام کاشت دندان نیز باید ها و نباید های خاص خود را دارد. کاندیدای مناسب برای ایمپلنت، افرادی هستند که لثه سالمی دارند‌.

جنس آن از تیتانیوم خالص است و با بدن انسان سازگاری مناسبی دارد. تاج این دندان‌ها به اندازه کافی از استحکام و زیبایی برخوردار است.

به همین خاطر اگر به درستی نگهداری شوند، طول عمر بالایی داشته و دیگر به‌ استفاده از روش‌های زیبایی مانند کامپوزیت نیازی نمی باشد..

ایمپلنت

فواید ایمپلنت دندان

اولین مرکزی هستیم که جراحی ایمپلنت دندان را در مدت زمان حداقل 10 دقیقه در بالاترین کیفیت و ضمانت انجام میدهیم.

حداقل ضمانت کاشت دندان برای دندان شما در دندانپزشکی آتن 10 سال میباشد.

 1. بهترین جایگزین برای دندان از دست رفته میباشد.
 2. عدم بو گرفتن دندان ها برخلاف روکش های متصل به هم
 3. سازگاری بالا با بافت دهان و دندان ها
 4. آخرین اقدام برای جایگزینی تا آخر عمر
 5. برخلاف دندان مصنوعی ثابت میباشد و نیاز به خارج کردن از دهان نیست.

مراقبت های بعد از ایمپلنت

بازیابی implant دندان به عوامل متعددی بستگی دارد که یکی از آنها شامل مراحل مختلفی است که برای تکمیل درمان شما لازم است. با این حال، به طور کلی پس از کاشت ایمپلنت، حفظ عادات بهداشت دهان و دندان به ساختار استخوان کمک می کند.

عدم استفاده از نخ دندان و مسواک زدن می تواند منجر به شکست درمان شود. اگر implant و نواحی اطراف آن به درستی تمیز نشوند، عفونت ممکن است رخ دهد. استعمال دخانیات نیز به نرخ بالای شکست نسبت داده می شود و باید پس از روش های کاشت از آن اجتناب شود.

اگر ترمیم‌های موقت همراه با کاشت قرار داده شده باشد، تمیز کردن آنها مانند دندان‌های طبیعی تان برای اطمینان از بهبود و جوش خوردن به بهترین شکل ممکن اهمیت دارد.

پس از عمل جراحی اولیه، ممکن است تورم لثه و صورت شما و همچنین خونریزی و کبودی جزئی در محل ایمپلنت رخ دهد. داروهای مسکن تجویزی ممکن است توسط دندانپزشک شما برای تسکین هر گونه درد یا ناراحتی که بعد از عمل احساس می کنید، تجویز کند.

برای پنج تا هفت روز پس از جراحی، رژیم غذایی شما باید به غذاهای نرم محدود شود. در صورت وجود بخیه، ممکن است نیاز باشد که توسط دندانپزشک شما برداشته شود. با این حال، بخیه های خود حل شونده که نیازی به برداشتن ندارند معمولا استفاده می شود.

بهبودی پس از عمل جراحی برای قرار دادن ایمپلنت تا شش ماه طول می کشد و این بازه زمانی به موارد فردی و درمان بستگی دارد. اگر به درستی از آن مراقبت شود، می تواند برای تمام عمر در جای خود باقی بماند.

انواع ایمپلنت دندان

 • اوردنچر

ساختاری همانند دندان مصنوعی دارد که بجای قرار گیری بر روی لثه روی پایه ایمپلنت قرار داده میشود. با این روش 2 تا 4 implant را میتوان در ناحیه قرار داد که به محکم شدن دست دندان کمک میکند و هم مانع از تحلیل رفتن و ضعیف شدن فک میشود.

 • 4 پایه برای همه

این روش برای افرادی طراحی شده که استخوان فک این افراد دارای فضای کمی میباشد یا فضای کافی به منظور کاشت 4 ایمپلنت دندان در آن فراهم نیست.

در این روش 4 عدد ایمپلنت با زاویه هایی از پیش تعیین شده در 4 قسمت استخوان فک که بیشترین فشردگی و فضا را دارند، کاشته میشود تا پروتز‌ها

بر روی آن ها به راحتی قرار داده شود.

 • فوری

در این روش که بیشتر برای دندان های قدامی (جلویی) استفاده میشود کاشت دندان و روکش در 24 ساعت به بیمار تحویل داده میشود.

نحوه جایگزین کردن ایمپلنت‌ ها

کاشت دندان برای افرادی که دندان‌ های خود را از دست داده‌اند، گزینه مناسبی است اما نسبت به سایر روش‌ ها هزینه بیشتری دارد و باید در مدت طولانی‌ تری به پزشک خود مراجعه کنید.

ایمپلنت‌ های دندانی در حالی که دهان شما با بی‌حسی موضعی بی‌حس شده است، با جراحی روی فک و لثه شما متصل می‌شوند.

خود جراحی حدود 90 دقیقه طول می‌کشد، اما کل فرآیند ممکن است 6 تا 12 ماه طول بکشد؛ زیرا معمولاً به چندین جلسه دندانپزشکی نیاز دارید.

همچنین برای کسانی که نمی‌توانند تحت عمل جراحی قرار بگیرند، روش مناسبی نیست.

ماندگاری بالایی دارند و از کیفیت خوبی برخوردار هستند؛ یک راه حل طولانی مدت برای کسانی است که چندین دندان خود را از دست داده‌اند.

بریج های دندانی سنتی تنها پنج تا هفت سال دوام می‌آورند و با مراقبت‌ های روزانه اغلب بیش از 10 سال عمر میکنند، اما در برخی مواقع ممکن است نیاز به تعویض داشته باشند.

در حالی که این موضوع درباره کاشت دندان به شکل دیگری است. زیرا ممکن است در طی جلسات مختلف نیاز داشته باشید تا به طور دوره‌ای دندان‌هایتان بررسی شود.

اما در صورتی که ایمپلنت‌ ها توسط متخصص به صورت مناسب جایگزین شده باشند و خود فرد مراقبت‌های لازم را انجام دهد، می‌تواند تا آخر عمر باقی از ایمپلنت‌های خود استفاده کند.

ایمپلنت برای چه افرادی مناسب است؟

کسانی که با دندان‌های افتاده و کشیده شده که یا مبتلا به بیماری‌های لثه یا پریودنتال هستند یا به درمان مجدد ریشه نیاز دارند، مناسب است.

برای افراد دارای دندان‌های افتاده یا کشیده شده

دلایلی مختلفی مانند پوسیدگی دندان‌، وارد شدن ضربه بسیار شدید به دندان‌ها، از بین رفتن و خراب شدن ریشه دندان، شکستن دندان، افزایش سن و غیره، باعث افتادن یا کشیدن دندان‌ها میشوند.

جای خالی دندان‌ها روی لثه، در جویدن و هضم غذا مشکلات زیادی به وجود می‌آورد. علاوه بر این اگر جای دندان‌های جلو خالی باشد، طرح لبخند فرد نیز زیبایی خود را از دست میدهد.

مناسب‌ترین روش جایگزین کردن دندان‌های از دست رفته برای این افراد، روش کاشت دندان یا ایمپلنت دندان است.

اگر مدت زمانی زیادی از افتادن یا کشیده شدن دندان‌های فک بالا گذشته‌ باشد، فشار زیادی به‌ استخوان فک و سینوس‌ها وارد میشود.

برای جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی، بهتر است افراد بلافاصله بعد از کشیدن دندان برای کاشت ایمپلنت اقدام کنند.

افراد مبتلا به بیماری‌های لثه یا پریودنتال

بسیاری از افراد مبتلا به بیماری‌های لثه یا پریودنتال، به مرور زمان دندان‌های طبیعی خود را به دلیل وجود عفونت در لثه از دست میدهند‌ و برای جایگزین کردن آن‌ها از روش کاشت دندان یا ایمپلنت استفاده میکنند.

این افراد قبل از این‌که دندان‌ های از دست رفته خود را با استفاده از روش کاشت دندان جایگزین کنند، ابتدا باید با مراجعه به متخصص لثه بیماری خود را درمان کنند.

سپس مراحل کاشت دندان را آغاز کنند؛ زیرا در صورت عدم توجه به درمان پریودنتال، implant در این بیماران به دلیل نرم شدن بافت لثه و تحلیل استخوان فک با مشکلات متعددی روبرو میشود.

کاشت دندان

ایمپلنت دندان به جای درمان مجدد ریشه

همه افراد بعد از پوسیده‌ شدن دندان و برای پیشگیری از افزایش پوسیدگی، با مراجعه به دندانپزشک برای ترمیم و پر کردن دندان‌های پوسیده با مواد خاص اقدام میکنند.

عدم توجه به ترمیم و پر کردن دندان‌های پوسیده باعث میشود که پوسیدگی به سمت ریشه دندان رفته و عصب‌ها را نیز تحت تاثیر قرار دهد.

در چنین مواقعی باید دندان را عصب کشی دندان کرد تا درد آن ساکت شود. معمولا دندان‌های عصب کشی شده بعد از حدودا ده سال به ری اندو یا عصب کشی مجدد نیاز دارند.

استخوان فک شما برای سالم بودن نیاز به تحریک از ریشه دندان دارد. با این حال، هنگامی که دندانی را از دست می‌دهید، فشاری که به استخوان فک شما وارد می شود، نیز از بین می رود.

هنگامی که دندان‌های از دست رفته را مراقبت نکنید و به دنبال راه حلی برای جایگزین کردن آن نباشید، بدن شما شروع به جذب کلسیم‌های استخوان فک شما می‌کند تا از آن مواد مغذی در جاهای دیگر در فرآیندی به نام معدنی سازی مجدد استفاده کند.

برای جلوگیری از زوال استخوان فک، توصیه می کنیم از دندانپزشک خود در مورد روش ایمپلنت دندان سوال کنید. همچنین سوال کنید که آيا شما کاندیدای مناسبی برای این جراحی هستید یا خیر؛

ایمپلنت دندان فضای خالی باقی مانده در لبخند شما را بعد از، از دست دادن دندان پر می‌کند و استخوان فک شما به خصوص ریشه دندان را نیز تحریک می‌کند.

این کار استخوان فک را دست نخورده نگه می‌دارد و در نهایت از فرم صورت شما در طول زمان محافظت می‌کند.

چه کسانی کاندیدای ایمپلنت دندان هستند؟

اگر یک یا چند دندان از دست رفته دارید یا دندان‌های شکسته و پوسیده‌ای دارید که قابل ترمیم نباشد، کاشت دندان معمولاً راه‌ حل مناسبی است.

اگر جزء کسانی هستید که از دندان مصنوعی استفاده میکنند یا از بریج های سنتی خود ناراحت هستید، استفاده از فناوری implant را به شما پیشنهاد میکنیم.

در گذشته کسانی که پوکی استخوان داشتند یا سلامت آن‌ها به گونه‌ای بود که مناسب جراحی نبودند کاندیدای کاشت دندان نیز نباید میشدند. با فناوری و تکنولوژی امروزه این افراد نیز می‌توانند از کاشت دندان استفاده کنند.

همچنین ایمپلنت کردن شکاف‌های دندان را پر می‌کند. دندان‌هایی که از دست رفته‌اند می‌تواند باعث شود تا دندان‌های مجاور به صورت کج به سمت شکاف جابجا شوند.

این فرایند می‌تواند روی ظاهر، زیبایی، نحوه حرف زدن و گاز گرفتن‌تان نیز تاثیر منفی بگذارد. همچنین نیش‌ دندان‌های از دست رفته باعث سردرد و ناراحتی می‌شود. به همین دلیل مراقبت ایمپلنت دندان گزینه مناسبی برای جلوگیری از چنین مشکلاتی است.

ایمپلنت برای چه افرادی مناسب نیست؟

برای افرادی که در فک، لثه یا دندان‌های خود دچار عفونت هستند، مناسب نیست. این افراد ابتدا باید برای درمان عفونت اقدام کنند، زیرا کاشت دندان در چنین افرادی باعث افزایش عفونت خواهد شد.

حتی گاهی دندانپزشک مجبور است ایمپلنت را از فک بیمار خارج کند و با این اتفاق تمام هزینه‌ها و زحمات متخصص هدر خواهد شد. کاشت دندان برای افراد مبتلا به دیابت فقط در صورتی انجام میشود که پزشک معالج قند خون آن‌ها را به طور مداوم مورد بررسی قرار دهد.

افراد سیگاری هم برای کسب نتیجه بهتر، باید چند ماه قبل از ایمپلنت دندان سیگار را کنار بگذارند؛ در غیر این صورت مراحل ایمپلنت با مشکل مواجه میشود. افرادی که در حال مصرف آسپرین یا داروهای ضد انعقاد خون هستند تقریبا یک هفته قبل از implant باید تحت نظر پزشک مصرف داروها را قطع کنند، زیرا این داروها باعث افزایش خونریزی لثه در زمان جراحی خواهند شد.

زنان باردار، افراد تحت درمان رادیوتراپی فک و صورت و بیماران تحت درمان با بیس فسفونات نیز گزینه‌های مناسبی برای کاشت دندان نیستند‌.

قیمت ایمپلنت دندان به چه عواملی بستگی دارد؟

عوامل متعددی مانند تعداد دندان‌های از دست رفته، تعداد واحد‌های ایمپلنت مورد نیاز، هزینه کشیدن دندان، روش انتخاب شده برای کاشت و نوع آرامبخش به کار رفته برای بی حسی محل جراحی کاشت دندان، عدم تحت پوشش قرار گرفتن کامل قیمت ایمپلنت دندان توسط بیمه میباشد.

محل قرار گرفتن ایمپلنت‌ها، میزان تراکم‌ استخوان فک، هزینه‌های درمان مشکلات لثه و کیفیت مواد استفاده شده توسط برند تولید کننده برای تولید ایمپلنت روی قیمت ایمپلنت دندان تاثیرگذار هستند.

به طور کلی همه افراد برندهای سوئیسی دندان را به عنوان گران‌قیمت‌ترین برندهای بازار میشناسند. بعد از این برندها گران‌ترین برند تولیدکننده ایمپلنت متعلق به آلمان است.

برندهای آسیایی هم نسبتا کیفیت خوبی دارند و از لحاظ قیمت مقرون به صرفه‌تر از برندهای سوئیسی و آلمانی هستند. برندهای چینی به عنوان ارزان‌ترین و بی‌کیفیت‌ترین برندهای کاشت دندان در کشور ما طرفداری ندارند.

علاوه بر این موارد عوامل دیگری مانند میزان تجربه دندانپزشک متخصص کاشت و محل راه‌اندازی کلینیک دندانپزشکی نیز در دستمزد دندانپزشک و قیمت نهایی ایمپلنت نقش دارند.

فرم درخواست مشاوره ایمپلنت

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

سوالات متداول ایمپلنت دندان

بهتر است همزمان با کشیدن فیکسچر ایمپلنت گذاشته شود در غیر اینصورت 3 ماه از زمان کشیدن دندان باید بگذرد.

متخصص فک و صورت

خیر دردی ندارید.

در آتن شرایط اقساط داریم و نصف مبلغ را 4 ماه آینده میتوانید پرداخت کنید.

طول عمر ایمپلنت 10 سال به بالا است.

هر واحد ایمپلنت حدودا 20 دقیقه انجام میشود.

قیمت ایمپلنت دندان واحدی 10 میلیون تومان میباشد.

1 جلسه برای جراحی و 2 جلسه برای پروتز ایمپلنت

ایمپلنت فوری

در ایمپلنت دندان معمولی، حدود ۳ الی ۶ ماه زمان نیاز است که پایۀ تیتانیومی به استخوان فک جوش بخورد. پس از آن میتوان تاج دندان را روی پایه قرار داد، اما در ایمپلنت فوری، دندانپزشک از همان ابتدای درمان، از پروتزهای موقت برای افراد استفاده میکند. این روش درمانی در یک روز انجام میشود و نیاز به جراحی کمتری دارد.

به این ترتیب افراد دورۀ نقاهت خود را با اعتماد به‌ نفس بیشتری پشت سر میگذارند. در نظر داشته باشید که ایمپلنت فوری برای تمام افراد گزینۀ مناسبی نیست و تنها متقاضیانی که استخوان فک محکم و سالمی دارند میتوانند از ایمپلنت فوری استفاده کنند.

عوارض جانبی ایمپلنت دندان

فرایند ایمپلنت دندان ممکن است باعث درد و عوارض جانبی شود، اما اکثر موارد درد و عوارض جانبی مربوط به ایمپلنت دندان به طور عمومی به میزان کمی هستند و بعد از مدت زمان کوتاهی بهبود مییابند.

در هر صورت، میزان درد و عوارض ممکن است بین افراد متفاوت باشد و به عواملی مانند سلامت کلیه بدن، توانایی بهبود پس از جراحی، نوع فرآیند جراحی و تجربه پزشک بستگی داشته باشد.

در طول فرایند ایمپلنت دندان، ممکن است بعضی از عوارض جانبی شامل موارد زیر باشند:

 1. درد: ممکن است درد و تورم در منطقه جراحی بعد از عمل ایمپلنت دندان رخ دهد. این درد معمولاً مدت کوتاهی ادامه دارد و با مصرف داروهای تسکین درد کاهش مییابد.
 2. عفونت: عفونت در منطقه جراحی رخ میدهد. استفاده از ضد عفونی‌ کننده‌ ها و رعایت دقیق مراحل بهداشت دهانی و دستورات پس از جراحی می‌واند خطر عفونت را کاهش دهد.
 3. نزدیکی به عصب‌: در صورتی که پیچ ایمپلنت به عصب‌ها نزدیک شود، ممکن است احساس درد و تحریک عصبی در ناحیه مربوطه رخ دهد.
 4. نیاز به عمل جراحی مجدد: در برخی موارد، ممکن است عمل جراحی برای تعویض ایمپلنت لازم باشد. این اتفاق در صورتی ممکن است رخ دهد که ایمپلنت بدرستی جوش نزده باشد.

بسیاری از این عوارض ممکن است با رعایت دقیق دستورات پس از جراحی و مراقبت‌ های بهداشتی که توسط پزشک شما توصیه میشود، کاهش یابند. پزشک شما میتواند شما را با راهنمایی‌ هایی که برای کاهش عوارض و مدیریت درد و توانایی بهبود بیشتر پس از جراحی ایمپلنت دندان ارائه میدهد، آشنا کند.

مهم است که قبل از انجام implant با دندانپزشک خود مشورت کنید و در مورد ریسک‌ها، عوارض و مراحل مرتبط با جراحی اطلاعات کاملی کسب کنید. همچنین، رعایت دقیق دستورات پس از جراحی و مراقبت‌های بهداشت دهانی مهم است تا عملکرد موفقیت‌ آمیز implant حفظ شود.

جلوگیری از عفونت پس از جراحی
 • رعایت بهداشت دهان

قبل از جراحی ایمپلنت دندان و همچنین پس از آن، رعایت بهداشت دهان منظم و دقیق بسیار مهم است. از مسواک‌ های نرم و مسواک‌ های برقی استفاده کنید.

 • مصرف ضد عفونی‌ کننده

طبق دستورات پزشک، قبل و بعد از جراحی از ضدعفونی‌ کننده‌ های دهانی استفاده کنید. این محصولات میتوانند باکتری‌ها را کنترل کرده و خطر عفونت را کاهش دهند.

مصرف دارو

پزشک ممکن است قبل یا بعد از جراحی ایمپلنت دندان به شما داروهای ضد التهاب یا مسکن تجویز کند. مصرف صحیح و به موقع این داروها عفونت را کاهش میدهد.

رعایت دستورات پس از جراحی

پس از جراحی پزشک شما دستورات مشخصی را برای مراقبت در خانه ارائه خواهد داد. برخی از این دستورات شامل محدودیت مواد غذایی سخت و داغ و استفاده از مسواکی مناسب است.

اجتناب از عوامل خطرزا

برخی عوامل مانند سیگار کشیدن و مصرف الکل خطر عفونت را افزایش میدهند. سعی کنید از اینگونه عوامل خودداری کنید و سبک زندگی سالمی را رعایت کنید.

پیروی از راهنمایی پزشک

مهم است که پیروی دقیق از دستورات و راهنمایی‌ هایی که پزشک شما در مورد مراقبت پس از جراحی ایمپلنت دندان ارائه میدهد، را داشته باشید. اگر سوالی دارید، حتماً با پزشک خود مشورت کنید.

مهم است که به هنگام پیش‌بینی علائم عفونت مانند تورم، درد، خونریزی غیر عادی یا تغییر در رنگ و عوارض جانبی مرتبط با ایمپلنت دندان ممکن است بین افراد مختلف متفاوت باشد.

در مجموع کاشت دندان در مجموعه آتن با شرایط پرداخت اقساط با ماهر ترین دندانپزشکان اجرا میشود. مهم ترین نکته در انجام این کار

حفظ سلامت دهان و دندان شما عزیزان میباشد که این مورد نیز در کلینیک زیبایی آتن به طور کامل رعایت میشود.

5/5 - (13 امتیاز)

8 دیدگاه. Leave new

 • ممکن هست زیشه دندون رو بکشیم همون موقع ایمپلنت بذاریم؟

  پاسخ
 • Amir.hashemi
  2023-08-10

  من 4 تا دندان کنار هم ندارم.چند پایه باید برام گذاشته بشه؟

  پاسخ
  • آتن
   2023-08-10

   بهتره برای هر دندان خالی یک پایه گذاشته شود اما امکان 2 پایه هم وجود دارد.

   پاسخ
 • جمشید
  2023-09-30

  سلام برای رضای خدامجانی کارنمیکنیدندارم مثل خارجی‌ها که دکترامیرن.وخنده به مردم هدیه میدن ۴تاداندان ندارم شهرستان هستم

  پاسخ
  • آتن
   2023-09-30

   سلام ما مناسب ترین قیمت و شرایط اقساط را برای بیمار هایمان داریم شما برای مشاوره با ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 • تیمورالهیاری
  2023-10-05

  باسلام حضور دست اندر کاران محترم
  ۱-هزینه یه فک چنده
  ۲-اقساط شما به چه صورت هست؟

  پاسخ
  • آتن
   2023-10-07

   سلام خدمت شما یک فک کامل حداقل 8 واحد ایمپلنت لازمه و برای هزینه با ما تماس بگبرید یا حضوری تشریف بیاورید.
   برای پرداخت هزینه به صورت اقساط نصف هزینه در جلسه اول و نصف دیگر هزینه 4 ماه دیگر بدون نیاز به چک

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up